"WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE"- akcja zbierania nakrętek dla Kacpra Ledwonia!!!!

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji zbierania nakrętek. Kacper urodził się 23 września 2015r. z ciężkim niedotlenieniem okołoporodowym. Jest dzieckiem przewlekle chorym. Zbieranie nakrętek pozwala zebrać środki na ciągłą i systematyczną rehabilitację i terapię Kacperka.

W związku z tą akcją ogłaszamy konkurs Samorządu Uczniowskiego.

Każda klasa zbiera w swojej sali przez cały miesiąc nakrętki. W ostatni piątek każdego miesiąca przewodniczący zanosi zakrętki na portiernię, gdzie zostaną one zważone (klasa, która w danym miesiącu nabiera najwięcej otrzyma 300 pkt, kolejni 200 i 100). Klasa, która nazbiera w terminie do 1 czerwca najwięcej nakrętek, zdobędzie dodtakowo 500 punktów. Drudzy w kolejności dostaną 300 punktów, a trzecie miejsce zostanie uhonorowane 100 punktami.

Zapraszamy do zbierania.
Życzymy satysfakcji z pomagania.

WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA LUBLINIEC

22 września uczniowie klas 7 i 8 wybierali swoich przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Miasta w Lublińcu. Wybory poprzedzała kampania wyborcza w której kandydaci mieli za zadanie jak najlepiej zaprezentować się swoim rówieśnikom i nakłonić ich do oddania głosu właśnie na nich. Młodzieżową Radę Miejską tworzą młodzi ludzie, wybierani przez swoich rówieśników w demokratycznych wyborach, odbywających się w poszczególnych szkołach. WIĘCEJ...